Menü

Dans Organizasyon

1996 Yılından bugüne kadar gelen deneyimle, içimizdeki amatör ruhu kaybetmeden, dans organizasyon alanlarında yaptığımız sanatçı koreograflığımız ve faaliyetleri kusursuz, ihtişamlı, göz alıcı, fevkalade ve profesyonel dans koreografileri olarak gerçekleştirmeyi ilke edindik.Siz değerli sanatçılarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Klip reklam, alanlarımızda Yaratıcı dans koreografileri ve etkili planlamalarla her çalışma konseptini daima hatırlanacak kusursuz günlere dönüştürmekteyiz.

klip, reklam,muzik, tüm dans türleri yanı sıra açılış, toplantı, seminer, kongre, gala, mezuniyet törenleri, şenlik ve festivaller, fuar, defile podyum,sanatçı koreograflığı gibi kurumsal alanlarda da bir çok etkinliğe başarı ile imza atmaktayız.

Unutmayın her sanatçının kafasında kurduğu bir klip hayali vardır, biz bu hayali tasarlayıp klibinize reklamınıza aynı şekilde eksiksiz yansıtmaktayız.

Bir çok klip,reklam dans adı altında gecen flash mob organizasyonlara imza atarak her geçen gün vizyonumuzu dünya trendlerine göre geliştirip, farklı olmanın fark yaratmanın önemini benimseyip yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle dans organizasyon işlerine değer katarak sürekli büyümeyi hedefledik.

Yılmaz Nişancı, dans Sektördeki 25 yıllık dans koreograflık alanında tecrübesi ile ister flash mob, klip reklam, lansman toplantıları, sinema, dizi, dans casting, dans adı isminde tüm organizasyonlarınızı, ister kurumsal organizasyonlarınızı; A harfinden Z harfine kadar gerçekleştirebilecek alt yapıya sahip olup amatör bir ruh ve her biri kendi konusunda tecrübeli dinamik, takım ruhunu benimseyen dans grubu ve bireysel çalışan danscılarımız ile yani ekibimiz ile kaliteden ödün vermeden titizlikle gerçekleştirmekteyiz..

İster dans koreograflık olsun sahne performansları olsun amacımız; Sizlerin hayalleri istekleri doğrultusunda zevkinize, bütçenize uygun seçenekler sunup en ince detayları düşünerek ve en önemlisi de yaptığımız işe sevgimizi katarak kaliteli, şık ve çarpıcı şekilde hazırlamak, en mutlu en özel günlerinizin akıllardan hiç silinmemesini sağlamaktır.

Dans Organizasyonları ve dans hizmetleri , yapısı ve amacı doğrultusunda birçok farklı ekipmanın birlikte kullanımını gerektirmektedir. Bu nedenle flash mob veya dans organizasyonlarda farklı ekipmanların en doğru yerlerden kiralanarak her bir ekipman için kurulum ve kontrol sürecinin
büyük bir özenle yönetilmesi gerekir. ve biz dans organizasyon klip reklam,dizi,sinema çekimlerinde içtenliğimizle görev almaya hazırız.

Türkiye İstanbulda, tüm etkinliklerde, en titiz şekilde flash mob proje üzerinde çalışır, gerekli araştırma ve geliştirmeleri yaparak, dallarında üst seviyede başarıya ulaşmış tecrübeli kadrosuyla birlikte sizi amacınıza ulaştırır. Uzun yıllardır dans sektörde var olan bir isim olarak , yenilikçi ve
modern anlayışı ile en önemli ve en özel anlarınızda size destek vermeye hazır. Her işe profesyonel bir bakış açısı ile yaklaşıyor, genç ve dinamik ekibimizle kişiye, kuruma veya etkinliğe özel konsept ve tasarımlarımızla yaratıcı çözümler üretiyoruz.